Jesteś tutaj: HomeZ życia parafiiOgłoszenia parafialne - II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - 17 III 2019

Ogłoszenia parafialne - II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - 17 III 2019

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

Dziś przypada II niedziela Wielkiego Postu. Gromadząc się na liturgii eucharystycznej, przynosimy Bogu nasze życie z jego jasnymi chwilami dumy i radości, dzięki którym nabieramy nowych sił. Przynosimy także momenty smutku i próby, wypadki losowe i szarość dnia codziennego. W tych wszystkich doświadczeniach wspiera nas słowo Boże, które prowadzi nas po Bożych szlakach na ziemi. Dziękując Bogu za Jego obecność uwielbiajmy naszego Pana poprzez wspólną modlitwę w czasie Mszy Świętej.

We wtorek, 19 marca przypada liturgiczna uroczystość Św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny.

Na wzór świec Caritas rozprowadzane będą na Święta Wielkanocne baranki i paschaliki.

Go to top