Jesteś tutaj: HomeZ życia parafiiOgłoszenia parafialne - I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - 10 III 2019

Ogłoszenia parafialne - I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - 10 III 2019

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

Dziś I niedziela Wielkiego Postu. Począwszy od Środy Popielcowej zostaliśmy obdarowani czasem czterdziestu dni nawrócenia i pokuty, kiedy mamy postępować w rozumieniu tajemnicy Chrystusa i dzięki Jego łasce prowadzić święte życie. Bowiem tak samo jak Jezus był kwestionowany i wystawiany na próbę, podobnie nasza wiara będzie poddawana wątpliwości i wystawiana na próbę pokus współczesności. Orędzie Boże niosące wolność jest dla nas pomocą żebyśmy wewnętrznie przygotowali się do świąt paschalnych. Codziennie potwierdzali nasze życie świadectwem wiary.

W Piątek, 15 marca modlimy się do Miłosierdzia Bożego z racji trzeciego piątku miesiąca – zapraszam mieszkańców Myta.

W środę na godzinę 17.00 zapraszam rodziców dzieci I komunijnych, a po Mszy Świętej odbędzie się spotkanie.

W przyszłą niedzielę, 17 marca modlitwą i ofiarą do puszek wspieramy dzieci Afryki. Również w przyszłą niedzielę rada parafialna będzie zbierała ofiarę na remont kościoła.

Go to top