Jesteś tutaj: HomeZ życia parafiiOgłoszenia parafialne - VII NIEDZIELA ZWYKŁA - 24 II 2019

Ogłoszenia parafialne - VII NIEDZIELA ZWYKŁA - 24 II 2019

VII NIEDZIELA ZWYKŁA

Dziś przypada VII niedziela zwykła. Ktoś cie prosi temu daj, ktoś ci coś zabiera, temu jeszcze dołóż. Czyńcie dobrze tym, którzy was nienawidzą. Temu kto cie uderzył w prawy policzek, nadstaw i drugi. Miłujcie waszych nieprzyjaciół. Jakie będzie nasze życie, gdy to wszystko uczynimy, gdy owe napomnienia staną się naszą codzienną rzeczywistością? Kiedy jednak otworzymy się na takie zachowania wówczas zaczniemy współtworzyć lepszy, bardziej przyjemny i serdeczniejszy świat, a sami poczujemy powiew wewnętrznej wolności dzieci Bożych.

W tym tygodniu przypadają pierwszy piątek oraz pierwsza sobota miesiąca. Czcimy Najświętsze Serce Pana Jezusa oraz oddajemy cześć Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny. Chorych będę odwiedzał od godziny 8.30, spowiedź po południu od godziny 15.30.

W przyszłą niedzielę ofiara do puszek przeznaczona jest na diecezję.

Go to top