Jesteś tutaj: HomeZ życia parafiiOgłoszenia parafialne - VI NIEDZIELA ZWYKŁA - 17 II 2019

Ogłoszenia parafialne - VI NIEDZIELA ZWYKŁA - 17 II 2019

VI NIEDZIELA ZWYKŁA

Boże Ty chcesz przebywać w sercach prawych i uczciwych – modli się Kościół w kościele 6 niedzieli zwykłej, wyznając równocześnie swoje pragnienie głoszenia Boga. Każdy z nas cieszy się kiedy odczuwa sympatię, życzliwość ze strony przyjmującego go gospodarza. Uczestnicząc w Eucharystii jesteśmy gośćmi u Pana Boga. On przyjmuje nas serdecznie i z radością. Przy Nim czujemy się bezpiecznie, bo On kocha każdego człowieka. Radość sprawia Bogu bycie u nas gościnie, co wskazał w przyjściu swojego Syna Jezusa Chrystusa. Mamy ogromną okazję spotkania  i wielką szansę, aby Pana Boga ugościć.

Dziś rada parafialna zbiera ofiarę na remont kościoła. Również dziś ofiara do puszek jest przeznaczona na cele duszpasterstwa.

W piątek, 22 lutego przypada święto Świętego Piotra, apostoła.

W tym tygodniu Msze Święte od poniedziałku do piątku o godzinie 7.30.

Go to top