Jesteś tutaj: HomeZ życia parafiiOgłoszenia parafialne - V NIEDZIELA ZWYKŁA - 10 II 2019

Ogłoszenia parafialne - V NIEDZIELA ZWYKŁA - 10 II 2019

V NIEDZIELA ZWYKŁA

Dziś V niedziela zwykła. Często zadajemy sobie pytania dotyczące naszego życia i sensu życiowego powołania. Odkrywamy, że pojmowanie samych siebie, jak również nasz los w istocie zależy od ludzi z którymi żyjemy w rodzinach, w pracy czy w innych obszarach życiowych aktywności. Natomiast jako chrześcijanie zastanawiamy się nad znaczeniem obecności Boga pośród nas. W Jezusie Chrystusie Bóg bezpośrednio zwraca się do nas i zbawczo ingeruje w naszą egzystencję. Pozwólmy, by Pan Bóg obecny między nami mógł kierować naszą codziennością i prowadził nas po swoich ścieżkach.

W poniedziałek wspomnienie dowolne – Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. Modlimy się za dotkniętych cierpieniem.

W czwartek, 14 lutego przypada Święto Świętych Cyryla – mnicha i Metodego – biskupa - patronów Europy.

W Piątek, 15 lutego modlimy się do Bożego Miłosierdzia z racji trzeciego piątku miesiąca. Zapraszam mieszkańców Wołowca, Stajaków, Węglarzy, Rastoki i Raju.

W przyszłą niedzielę ofiara do puszek jest na cele duszpasterskie, natomiast dzisiaj na Seminarium.

Go to top