Jesteś tutaj: HomeZ życia parafiiOgłoszenia parafialne - IV NIEDZIELA ZWYKŁA - 3 II 2019

Ogłoszenia parafialne - IV NIEDZIELA ZWYKŁA - 3 II 2019

IV NIEDZIELA ZWYKŁA

Dziś IV niedziela zwykła. Celebrując wspólnie Najświętsza Ofiarę, naszymi modlitwami bierzemy udział w służbie Bożej. Jednak jest to również służba względem drugiego człowieka. Bóg podczas tej świętej celebracji służy. Kiedy będziemy słuchać czytań Pisma Świętego, wówczas Bóg nakryje dla nas stół słowa. Podczas liturgii eucharystycznej poda nam swoje Ciało – chleb życia i swoją Krew – wino wesela. Bóg nakryje dla nas stół Eucharystii. Jego umiłowany Syn Jezus Chrystus obecny jest pośród nas i pragnie nas ubogacić.

LITURGICZNE OBCHODY TYGODNIA
- We wtorek, 5 lutego – wspomnienie Św. Agaty, dziewicy i męczennicy;
- W środę, 6 lutego – wspomnienie Świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. W modlitwach pamiętamy o tych, którzy pracują na niwie Pańskiej, ale prosimy Boga o dar nowych powołań do służby w Chrystusowym Kościele.

Wizyta Duszpasterska – Kolęda:
- We wtorek od godziny 12.30 – Orawcowa, Wieczorek i Centrum I;
- W sobotę od godziny 9.00 – Stajaki, Wołowiec, Węglarze, Rastoka prawa strona i Raj.

Go to top