Jesteś tutaj: HomeZ życia parafii Ogłoszenia parafialne - OBJAWIENIE PAŃSKIE - 6 I 2019

Ogłoszenia parafialne - OBJAWIENIE PAŃSKIE - 6 I 2019

OBJAWIENIE PAŃSKIE

Mędrcy ze Wschodu przybywają jako reprezentanci ludów pogańskich, aby złożyć pokłon Jezusowi Królowi. Pismo Święte zwraca uwagę, że przez chrzest wszyscy otrzymaliśmy godność królewską. Jesteśmy wybranym plemieniem, królewskim kapłaństwem, narodem świętym. Mając świadomość naszej tożsamości dzieci Bożych, przyłączamy się do wędrówki trzech mędrców zdążających do Betlejem, by oddać cześć nowonarodzonemu Synowi Bożemu.

Ofiara do puszek przeznaczona jest na misje.

W przyszłą niedzielę, 13 stycznia przypada święto Chrztu Pańskiego, które kończy liturgiczny okres Bożego Narodzenia.

Wizyta duszpasterska – kolęda:
- Wtorek od godziny 13.00 Myto i Rastoka prawa strona;
- Środa od godziny 15.00 Orawcowa i Wieczorek;
- Piątek od godziny 13.00 Centrum I
- Sobota od godziny 9.00 Stajaki, Wołowiec, Węglarze, Rastoka lewa strona, Raj.

Go to top