Jesteś tutaj: HomeZ życia parafii Ogłoszenia parafialne - III NIEDZIELA ADWENTU - 16 XII 2018

Ogłoszenia parafialne - III NIEDZIELA ADWENTU - 16 XII 2018

III NIEDZIELA ADWENTU

Radujcie się zawsze w Panu, jeszcze raz powtarzam radujcie się Pan jest blisko. Od wieków III niedziela adwentu nazywa się Gaudete. Dzisiaj owo wezwanie do radości skierowane jest do każdego człowieka. Duch radości i pokoju może być fundamentem naszego życia we wszystkich codziennych troskach i kłopotach. Pan Bóg uzdalnia nas do rozpoznawania Jego woli oraz rozumienia naszego życia, które a być pełne odpowiedzialności, aż do dnia kiedy Jezus Chrystus przyjdzie powtórnie.

Od poniedziałku, 17 grudnia rozpoczynamy drugą część okresu adwentu. Liturgia tych dni przygotowuje nas bezpośrednio do przeżywania tajemnicy Wcielenia Syna Bożego.

W tym tygodniu środę, piątek i sobotę przypadają kwartalne dni Modlitw o życie chrześcijańskie rodzin. Prośmy za rodziny i za przygotowujących się do sakramentu małżeństwa. W piątek, 21 grudnia czcimy miłosierdzie Boże z racji III piątku miesiąca. Na Mszę Świętą zapraszam mieszkańców Mikowej i Stańcówki.

W piątek od godziny 14.00 do 17.00 z przerwą od 15.30 do 16.00 odbędzie się spowiedź.

Go to top