Jesteś tutaj: HomeZ życia parafii Ogłoszenia parafialne - XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA - 7 X 2018

Ogłoszenia parafialne - XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA - 7 X 2018

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

Dziś XXVII niedziela zwykła. Mamy w życiu wiele osiągnięć, ale ostatecznym kresem jest miłość, która wzmacnia i ożywia każde działanie czyniąc go dobrym. Małżeństwo bez miłości jest puste i zimne, praca zawodowa bez miłości pozostaje tylko wykonywaniem zadania, modlitwa bez miłości może być czczą gadaniną, a udział w liturgii eucharystycznej bez miłości pozostanie na płaszczyźnie spełnienia obowiązku. Miłość zawsze łączy a nie dzieli, nie jest zainteresowana niepewnością, ale obdarza oczekiwanym pokojem.

W piątek, 12 października przypada liturgiczne wspomnienie Bł. Honorata koźmińskiego, prezbitera.

W przyszłą niedzielę, 14 października będziemy obchodzić 18 Dzień Papieski. Do puszek zbierane będą ofiary na fundusz stypendialny.

W tym tygodniu na różaniec zapraszam wszystkich parafian a w szczególności:
- w poniedziałek – klasy 1-3 szkoły podstawowej
- we wtorek – klasy 4-6 szkoły podstawowej
- w środę – klasy 7-8 szkoły podstawowej oraz 3 klasę Gimnazjum
- w piątek – Sól Kiczora, Złamane, Kotłówka, Piekło;
- w sobotę – Węglarze, Stajaki, Wołowiec, Rastoka i Raj.

Go to top