Jesteś tutaj: HomeZ życia parafiiOgłoszenia parafialne - XV NIEDZIELA ZWYKŁA - 15 VII 2018

Ogłoszenia parafialne - XV NIEDZIELA ZWYKŁA - 15 VII 2018

XV NIEDZIELA ZWYKŁA

Dziś XV niedziela zwykła. Poprzez lata katechezy i formacji, dzięki świadectwu wiary rodziców i bliskich, od dzieciństwa posiadamy wiedzę o Bogu. Uczestnictwo w liturgii daje nam możliwość pielęgnowania więzi z Ojcem niebieskim i Jego umiłowanym Synem. Tą relacją trzeba żyć i dawać o niej świadectwo wychodząc naprzeciw bliźnim z miłością i dobrym słowem. Do tego zadania jesteśmy powołani posłani przez Jezusa Chrystusa, który gromadzi nas na niedzielnej Eucharystii.

Ofiara do puszek jest przeznaczona na budowę Domu Księży Emerytów w Andrychowie. Również dziś rada parafialna zbiera ofiarę na remont kościoła  - spłata długu za asfalt wokół kościoła.

- W poniedziałek, 16 lipca -  wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel;
- W piątek, 20 lipca oddajemy cześć Bożemu Miłosierdziu z racji trzeciego piątku miesiąca.

Go to top