Jesteś tutaj: HomeZ życia parafiiOgłoszenia parafialne - XIV NIEDZIELA ZWYKŁA - 8 VII 2018

Ogłoszenia parafialne - XIV NIEDZIELA ZWYKŁA - 8 VII 2018

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

Dziś XIV niedziela zwykła. Pytania o Jezusa należą do zawsze aktualnych. Odpowiedzi bywają różne, w zależności od sytuacji życia, okoliczności czy doświadczonych wydarzeń. Pomimo tej polaryzacji stanowisk uczestnicząc w Eucharystii  jesteśmy zjednoczeni z Tym, który chce być naszym Panem i Zbawicielem. Wyznając wiarę w Jezusa stajemy się uczestnikami Bożej miłości.

- W środę, 11 lipca -  Święto Św. Benedykta, opata, patrona Europy;
- W czwartek, 12 lipca -  wspomnienie Św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika;
- W piątek, 13 lipca – wspomnienie Świętych pustelników Andrzeja Świerarda i Benedykta

W przyszłą niedzielę, 15 lipca ofiara do puszek jest przeznaczona na budowę Domu Księży Emerytów w Andrychowie.

Również w przyszłą niedzielę rada parafialna będzie zbierała ofiarę na remont kościoła – spłata długu za asfalt wokół kościoła.