Jesteś tutaj: HomeZ życia parafiiOgłoszenia parafialne - X NIEDZIELA ZWYKŁA - 10 VI 2018

Ogłoszenia parafialne - X NIEDZIELA ZWYKŁA - 10 VI 2018

X NIEDZIELA ZWYKŁA

Dziś przypada X niedziela zwykła. Ludzi wierzących cechuje między innymi duchowe pokrewieństwo – „bo kto pełni wolę Bożą ten Mi jest bratem, siostrą i matką.”. Jesteśmy zatem jedną rodziną, mamy świadomość bycia braćmi i siostrami w wierze. Temu, który uczynił nas swoją rodziną i zaprosił na Eucharystię, złóżmy należny hołd uwielbienia.

- W poniedziałek, 11 czerwca – wspomnienie Św. Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora Kościoła;
- W czwartek, 14 czerwca – wspomnienie Bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika;
- W piątek, 15 czerwca – oddajemy cześć Miłosierdziu Bożemu z racji trzeciego piątku miesiąca.

W przyszłą niedzielę, 17 czerwca składka przeznaczona jest na Uniwersytet Jana Pawła II w Krakowie. Również w przyszłą niedzielę rada parafialna zbiera ofiarę na remont kościoła.