Jesteś tutaj: HomeZ życia parafiiOgłoszenia parafialne - VI NIEDZIELA WIELKANOCNA - 6 V 2018

Ogłoszenia parafialne - VI NIEDZIELA WIELKANOCNA - 6 V 2018

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

Dziś VI niedziela wielkanocna. Prawda o zmartwychwstaniu Chrystusa powinna kształtować i przemieniać nasze życie, ponieważ jesteśmy powołani do powstania z martwych. To ma konsekwencje dla naszej chrześcijańskiej tożsamości. Nie jesteśmy jedynie stworzeniem, ale wybranymi sługami Boga. Uwielbiajmy Tego, który nas bezgranicznie miłuje i nazywa swoimi przyjaciółmi.

Ofiara do puszek przeznaczona jest na diecezję.

W poniedziałek, wtorek i środę przypadają Dni Modlitw o urodzaje.

We wtorek, 8 maja przypada liturgiczna uroczystość Św. Stanisława, biskupa i męczennika głównego patrona Polski. W tym dniu o godzinie 10.00 w kościele katedralnym Św. Mikołaja w Bielsku – Białej, Ksiądz Biskup Roman Pindel udzieli święceń diakonatu, akolitom naszej diecezji. Modlimy się za kandydatów do święceń.

Od piątku, 11 maja rozpoczynamy czas modlitewnej nowenny przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego, która będzie obchodzona 20 maja.

W przyszłą niedzielę, 13 maja przypada uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Również w przyszłą niedzielę rada parafialna będzie zbierała ofiarę na remont kościoła.

Go to top