Jesteś tutaj: HomeZ życia parafiiOgłoszenia parafialne - II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - 25 II 2018

Ogłoszenia parafialne - II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - 25 II 2018

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

Dziś przypada II niedziela Wielkiego Postu. Prawda o życiu pozagrobowym zawsze należała do najbardziej ciekawych. Również uczniowie Jezusa pytali się miedzy sobą co to znaczy powstać z martwych. Uważne słuchali Syna Bożego i rozgłaszali Dobrą Nowinę tak, że dziś  Kościół jest w stanie przyjąć wiarę prawdy o śmierci zmartwychwstania Jezusa i życiu wiecznym człowieka. Przygotujmy się na spotkanie z żywym Bogiem, który w scenie Przemienienia ukazuje pełnię swojej chwały.

Modlitwą i ofiarą do puszek wspieramy dzieci Afryki.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek oraz pierwsza sobota miesiąca. Czcimy Najświętsze Serce Pana Jezusa i oddajemy cześć Niepokalanemu Sercu Najświętszej Matyi Panny.

W zeszła niedzielę rada parafialna zebrała 3.690zł + 30 euro na remont kościoła – Bóg zapłać.

W przyszłą niedzielę, 4 marca ofiara do puszek jest przeznaczona na potrzeby diecezji.

Go to top