Jesteś tutaj: HomeZ życia parafiiOgłoszenia parafialne - I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU- 18 II 2018

Ogłoszenia parafialne - I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU- 18 II 2018

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

Dziś I niedziela Wielkiego Postu. Jest to czas zastanowienia się nad własnym życiem, to okres duchowej pielgrzymki ku porankowi zmartwychwstania. W jej trakcie ciągle na nowo dostajemy łaskę i szansę pogłębiania więzi z Jezusem, do którego należymy od momentu chrztu. Czas przygotowania paschalnego ma nam pomóc w lepszym zrozumieniu naszej chrześcijańskiej tożsamości i wskazać skuteczne metody walki z pokusami szatana.

Ofiara do puszek jest przeznaczona na cele duszpasterstwa.

Dziś rada parafialna zbiera ofiarę na remont kościoła.

W czwartek, 22 lutego przypada liturgiczne święto Katedry Św. Piotra Apostoła.

W przyszłą niedzielę, 25 lutego modlitwą i ofiarą do puszek wspieramy dzieci Afryki.

Go to top