Jesteś tutaj: HomeZ życia parafiiOgłoszenia parafialne - V NIEDZIELA ZWYKŁA NIEDZIELA ZWYKŁA - 4 II 2018

Ogłoszenia parafialne - V NIEDZIELA ZWYKŁA NIEDZIELA ZWYKŁA - 4 II 2018

V NIEDZIELA ZWYKŁA

Dziś V niedziela zwykła. Podobnie jak Jezus potrzebujemy co pewien czas zdystansować się od natłoku spraw, by w spokoju zastanowić się nad rozwiązaniem. Każdy udział w Eucharystii skłania do wyciszenia i modlitewnego skupienia. Uwielbiajmy obecnego pośród nas Jezusa, który dzieli z nami trudy naszej egzystencji.

Ofiara do puszek jest przeznaczona na diecezję.

LITURGICZNE OBCHODY TYGODNIA
- W poniedziałek, 5 lutego – wspomnienie Św. Agaty, dziewicy i męczennicy;
- We wtorek, 6 lutego – wspomnienie Świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy;
- W sobotę, 10 lutego – wspomnienie Św. Scholastyki, dziewicy.

W przyszłą niedzielę, 11 lutego przypada Światowy Dzień Chorego. Modlimy się za ludzi dotkniętych bólem i cierpieniem. Polecamy panu Bogu wszystkich pracowników służby zdrowia. Jest to zarazem ostatnia niedziela przed tegorocznym okresem wielkiego postu. Po Mszach Świętych o godzinie 7.30 oraz 9.00 odbędzie się adoracja Najświętszego Sakramentu z racji wielkiego postu. Adorację po Mszy Świętej o godzinie 7.30 poprowadzi Róża Kobiet Starszych, natomiast po Mszy Świętej o godzinie 9.00 Róża Kobiet Młodszych.

Go to top