Jesteś tutaj: HomeZ życia parafiiOgłoszenia parafialne - NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO - 7 I 2018

Ogłoszenia parafialne - NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO - 7 I 2018

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

Dziś święto Chrztu Pańskiego, które kończy liturgiczny okres Bożego Narodzenia. Jezus Chrystus jest posłanym przez Ojca Zbawicielem, który mocą Ducha Świętego wyprowadza ludzkość ze zniewolenia grzechu. W czasie chrztu świętego każdemu z nas został podarowany Duch Święty, abyśmy byli zwiastunami radości wobec bliźnich. Niech dzisiejszy obrzęd pokropienia wiernych przypomni nam o powołaniu, jako wyznawców i świadków narodzonego Zbawiciela.

W przyszłą niedzielę, 14 stycznia ofiara do puszek będzie przeznaczona na cele charytatywne, jałmużna postna.

Wizyta duszpasterska – kolęda:
Wtorek od godziny 14.30: Orawcowa i Wieczorek
Środa od godziny 14.30: Groń i Pydychy
Sobota od godziny 9.00: Wołowiec, Stajaki, Węglarze, Rastoka lewa strona i Raj.

Go to top