Jesteś tutaj: HomeZ życia parafiiOgłoszenia parafialne - III NIEDZIELA ADWENTU - 17 XII 2017

Ogłoszenia parafialne - III NIEDZIELA ADWENTU - 17 XII 2017

III NIEDZIELA ADWENTU

Radosny klimat niedzieli adwentu ma swoje źródło w bliskiej obecności Pana. To doświadczenie należy przekazywać dalej dzieląc się radością z drugimi, aby w chwilach pełnych troski i niepokoju dodawać otuchy i przywracać nadzieję. Radujmy się z faktu, ze Pan jest obecny pośród nas.

Od dzisiaj, 17 grudnia rozpoczynamy drugą część adwentu. Liturgia tych dni przygotowuje nas bezpośrednio do przeżywania tajemnicy Wcielenia Syna Bożego.

W tym tygodniu (środa, piątek i sobota)  przypadają Kwartalne Dni Modlitw o Życie Chrześcijańskie Rodzin.

W dniu dzisiejszym rada parafialna zbiera ofiarę na remont kościoła – dalsza ofiara na tapicerkę ławek. W zeszłym miesiącu zebrano 3.580 zł + 35 euro co dało 3.620zł. Całość wykonania tapicerki wynosi 8.200zł, nam brakuje 4.580zł.