Jesteś tutaj: HomeZ życia parafiiOgłoszenia parafialne - XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA - 19 XI 2017

Ogłoszenia parafialne - XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA - 19 XI 2017

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

Dziś przypada XXXIII  niedziela zwykła. Jako synowie światłości oraz synowie dnia oczekujemy nadejścia Dnia Pańskiego. W przedostatnią niedzielę roku liturgicznego gromadzimy się na sprawowaniu Eucharystii by doświadczyć sakramentalnego spotkania z Jezusem Chrystusem. On pragnie szczęścia każdego człowieka.

LITURGICZNE OBCHODY TYGODNIA:
- W poniedziałek, 20 listopada – wspomnienie Św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera;
- We wtorek, 21 listopada – wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny, Jest to dzień imienin Księdza Biskupa Janusza Zimniaka. Pamiętamy o modlitwie w intencji Biskupa Senior;
- W środę, 22 listopada – wspomnienie Św. Cecylii, dziewicy i męczennicy;
- W piątek, 24 listopada – wspomnienie Świętych męczenników Andrzeja Dung Lac, prezbitera i Towarzyszy;

W dzisiejszą niedzielę rada parafialna zbiera ofiarę na maty tapicerskie na ławki.

W przyszłą niedzielę, 26 listopada obchodzimy uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.