Jesteś tutaj: HomeZ życia parafiiOgłoszenia parafialne - XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA - 12 XI 2017

Ogłoszenia parafialne - XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA - 12 XI 2017

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

Dziś XXXII  niedziela zwykła. Jako żywe kamienie duchowej świątyni przychodzimy do Chrystusa, który za nas umarł i zmartwychwstał, byśmy jako lud odkupiony mogli się z Nim spotkać w sprawowaniu sakramentalnej Ofiary. To On oddala od nas wszelkie przeciwności i leczy nasze choroby, byśmy mogli pełnić Jego wolę. Prośmy od ar czystego serca, aby nasz udział w Eucharystii zaowocował świadectwem chrześcijańskiego życia.

Dziś także obchodzimy Dzień solidarności z Kościołem prześladowanym.

LITURGICZNE OBCHODY TYGODNIA:
- W poniedziałek, 13 listopada – wspomnienie Świętych: Benedykta, Jana , Mateusza, Izaaka, Krystiana, pierwszych męczenników Polski;
- W piątek, 17 listopada – wspomnienie Św. Elżbiety Węgierskiej;
- W sobotę, 18 listopada –wspomnienie Bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy. Jest to także dzień imienin Księdza Biskupa Romana Pindla. Pamiętamy o modlitwie w intencji Biskupa Bielsko Żywieckiego i całej diecezji.

Dzisiejsza ofiara do puszek jest przeznaczona na budowę Domu Księży Emerytów w Andrychowie.

W przyszłą niedzielę rada parafialna będzie zbierać ofiarę na remont kościoła.

Go to top