Jesteś tutaj: HomeZ życia parafiiOgłoszenia parafialne - XX NIEDZIELA ZWYKŁA - 20 VIII 2017

Ogłoszenia parafialne - XX NIEDZIELA ZWYKŁA - 20 VIII 2017

XX NIEDZIELA ZWYKŁA

Dziś XX niedziela zwykła. Każdy człowiek potrzebuje bycia we wspólnocie. Aby osiągnąć to należy spełnić określone wymagania. Podobnie jest we wspólnocie Kościoła. Bóg jednak nie stawia żadnych wymagań. Bo Niego przyjść może każdy człowiek. Nikt kto szuka oraz z wiarą i ufnością zwraca się do Niego, nie zostanie odtrącony. Bóg zatem zaprasza nas do budowania trwałej relacji z Nim oraz bliźnim.

LITURGICZNE OBCHODY TYGODNIA
- W poniedziałek, 21 sierpnia – wspomnienie Św. Piusa X, papieża;
- We wtorek, 22 sierpnia – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Królowej;
- W czwartek, 24 sierpnia – święto Św. Bartłomieja, apostoła;
- W sobotę, 26 sierpnia – uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej.

W zeszłą niedzielę, rada parafialna zbierała na remont kościoła – Bóg zapłać.

Go to top