Jesteś tutaj: HomeZ życia parafiiOgłoszenia parafialne - XIX NIEDZIELA ZWYKŁA - 13 VIII 2017

Ogłoszenia parafialne - XIX NIEDZIELA ZWYKŁA - 13 VIII 2017

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA

Dziś przypada XIX niedziela zwykła. Słyszymy w swoim życiu wezwanie, aby stanąć wobec Pana i trwać w Jego obecności. Dlatego gromadzimy się na sprawowaniu liturgii eucharystycznej by w milczeniu i skupieniu doświadczyć wzajemnego spotkania. Z uwagą pragniemy wsłuchiwać się w Jego słowo oraz przyjąć zaproszenie zjednoczenia z Jezusem w Komunii Świętej.

LITURGICZNE OBCHODY TYGODNIA
- W poniedziałek, 14 sierpnia – wspomnienie Św. Maksymiliana Marii Kolbego, prezbitera i męczennika, patrona naszego Kościoła partykularnego. Modlimy się w intencji całej diecezji oraz polecamy Bogu biskupów i prezbiterów, diakonów oraz ich duszpasterską posługę;
- We wtorek, 15 sierpnia – uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. W tym dniu ofiarą do puszek wspieramy budowę Domu Księży Emerytów w Andrychowie;
- W czwartek, 17 sierpnia – wspomnienie Św. Jacka, prezbitera.

W przyszłą niedzielę, rada parafialna będzie zbierała ofiarę na remont kościoła.

Go to top