Jesteś tutaj: HomeZ życia parafiiOgłoszenia parafialne - XVI NIEDZIELA ZWYKŁA - 23 VII 2017

Ogłoszenia parafialne - XVI NIEDZIELA ZWYKŁA - 23 VII 2017

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA

Dziś przypada XVI niedziela zwykła. Jezus Chrystus ukazał nam prawdę, iż jest przyjacielem człowieka. Jeśli chcemy Go naśladować musimy odznaczać się wielką otwartością także w odniesieniu do tych, którzy naszym zdaniem podążają niewłaściwymi drogami. Bóg budzi w nas nadzieję, że udziela grzesznikom łaski nawrócenia i przebaczenia. Niech udział w niedzielnym zgromadzeniu liturgicznym umocni nas w przekonaniu, że Pan Bóg będzie sądził wszystkich ludzi z mocą i cierpliwością, sprawiedliwością i łagodnością, mądrością i miłosierdziem.

Ofiara do puszek przeznaczona jest na Dom Księzy Emerytów w Andrychowie.

W zeszłą niedzielę rada parafialna zebrała 2.130zł + 5 euro na remont kościoła – Bóg zapłać.

LITURGICZNE OBCHODY TYGODNIA
- W poniedziałek, 24 lipca – wspomnienie Św. Kingi, dziewicy;
- We wtorek, 25 lipca – święto Św. Jakuba, apostoła;
- W środę, 26 lipca – wspomnienie Świętych Joachima i Anny, rodziców Najświętszej Maryi Panny;
- W sobotę, 29 lipca – wspomnienie Św. Marty.

W przyszłą niedzielę po wszystkich Mszach Świętych będzie poświęcenie samochodów z okazji  przypadającego w tym tygodniu wspomnienia Św. Krzysztofa.

Go to top