Jesteś tutaj: HomeZ życia parafiiOgłoszenia parafialne - XV NIEDZIELA ZWYKŁA - 16 VII 2017

Ogłoszenia parafialne - XV NIEDZIELA ZWYKŁA - 16 VII 2017

XV NIEDZIELA ZWYKŁA

Dziś XV niedziela zwykła. Po tygodniowym trudzie i wysiłku gromadzimy się wokół Chrystusa, aby przedstawić Jemu radości i smutki. Pragniemy uwielbiać Go za to, że z mocą swojego Krzyża przemienia ludzkie słabości i zniewolenia, by człowiek mógł uczestniczyć w chwale dzieci Bożych. Niech liturgia eucharystyczna pozwoli nam doświadczyć pełnego zjednoczenia ze Zbawicielem Świata.

LITURGICZNE OBCHODY TYGODNIA
- W czwartek, 20 lipca – wspomnienie Bł. Czesława, prezbitera;
- W sobotę, 22 lipca – święto Św. Marii Magdaleny.

Dziś rada parafialna zbiera ofiarę na remont kościoła.

W przyszłą niedzielę ofiara do puszek jest przeznaczona na budowę Domu Księży Emerytów w Andrychowie.

Go to top