Jesteś tutaj: HomeZ życia parafiiOgłoszenia parafialne - XIII NIEDZIELA ZWYKŁA - 2 VII 2017

Ogłoszenia parafialne - XIII NIEDZIELA ZWYKŁA - 2 VII 2017

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

Dziś XIII niedziela zwykła. Pan Jezus wzywa nas do opowiedzenia się po Jego stronie całym sercem oraz miłowania naszych bliźnich, aż do ofiary z samych siebie. W zamian obiecuje nam życie u Ojca niebieskiego. Uczestnicząc w liturgii eucharystycznej, jesteśmy zaproszeni do ponownego, świadomego opowiedzenia się za Jezusem Chrystusem. Taka postawa będzie fundamentem do podejmowania na co dzień właściwych wyborów i odpowiedzialnych decyzji.

LITURGICZNE OBCHODY TYGODNIA
- W poniedziałek, 3 lipca – święto Św. Tomasza, apostoła;
- W czwartek, 6 lipca – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy;
- W sobotę, 8 lipca – wspomnienie Św. Jana z Dukli, prezbitera.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca – czcimy Najświętsze Serca Pana Jezusa.

Go to top