Jesteś tutaj: HomeZ życia parafiiOgłoszenia parafialne - VI NIEDZIELA WIELKANOCNA - 21 V 2017

Ogłoszenia parafialne - VI NIEDZIELA WIELKANOCNA - 21 V 2017

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

Dziś przypada VI niedziela wielkanocna. W naszej parafii wielka radość, bo dzieci z III klasy przystępują do I Komunii Świętej. Od poniedziałku biały tydzień, w którym dzieci przychodzą do kościoła na Mszę Świętą i nabożeństwo majowe.

Ofiara do puszek jest przeznaczona na budowę Domu Księzy Emerytów w Andrychowie.

W zeszłą niedzielę rada parafialna zebrała 3090zł + 25 euro na remont kościoła – Bóg zapłać.

W poniedziałek, wtorek i środę przypadają Dni Modlitw o urodzaje.

LITURGICZNE OBCHODY TYGODNIA
- W środę, 24 maja – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych. Jest to zarazem Dzień Modlitw za Kościół w Chinach;
- W piątek, 26 maja – wspomnienie Św. Filipa Nereusza, prezbitera. W tym dniu modlimy się za wszystkie matki z okazji ich święta. Również w tym dniu rozpoczynamy czas modlitewnej nowenny przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
- W sobotę, 27 maja o godzinie 10.00 w kościele katedralnym Św. Mikołaja w Bielsku Białek Ks. Biskup Ordynariusz udzieli diakonom naszej diecezji święceń prezbiteratu. Kandydatów do święceń polecamy Panu Bogu w modlitwach.

W przyszłą niedzielę w naszej parafii odpust – Suma odpustowa o godzinie 11.00. W związku z odpustem w sobotę od godziny 17.00 spowiedź.

Go to top