Jesteś tutaj: HomeZ życia parafiiOgłoszenia parafialne - V NIEDZIELA WIELKANOCNA - 14 V 2017

Ogłoszenia parafialne - V NIEDZIELA WIELKANOCNA - 14 V 2017

V NIEDZIELA WIELKANOCNA

Dziś V niedziela wielkanocna. Pan daje się nam poznać w swoim słowie i w znaku łamania chleba. Cała ziemia pełna jest Jego łaski, a my jako przybrane dzieci Boże mamy niezachwianą nadzieję w miłosierdziu Pana.

Dziś rada parafialna zbiera ofiarę na remont kościoła.

We wtorek, 16 maja przypada liturgiczne święto Św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, patrona Polski.

W przyszłą niedzielę, 21 maja ofiara do puszek jest przeznaczona na budowę Domu Księzy Emerytów w Andrychowie.

W przyszłą niedzielę o godzinie 11.00 dzieci z klasy III przystąpią do I Komunii Świętej. Bardzo proszę, aby ci parafianie, którzy chodzą na Mszę Świętą na godzinę 11.00 przyszli wyjątkowo na godzinę 9.00. Na tej Mszy Świętej swoje pierwsze kazanie w parafii wygłosi diakon Jakub Musur, który chce również podziękować tym wszystkim, którzy byli obecni na święceniach diakonatu i wspierali go swoją modlitwą.

Go to top